Naše služby

REVIZE ELEKTRO
Servis - elektro
Technické testy a měření

S námi získáte nejen spolehlivé a bezpečné elektrické instalace, ale také klid a jistotu, že vaše zařízení jsou v souladu se všemi normami a předpisy. Buďte v bezpečí s našimi službami pro elektrotechniku.

Revize a montáž elektrických zařízení do i nad 1000V včetně výbušných

Zapomeňte na temné a nebezpečné chodby elektrických problémů! Naše revize a montáž elektrických zařízení přinášejí světlo do vašeho života.

Revize hromosvodů

Zachraňte své majetky před bouří! Naše revize hromosvodů jsou klíčem k ochraně vašeho domova či podniku před ničivými vlivy přírody. S naší precizní kontrolou a odborným pohledem na každý detail zajistíme, že váš hromosvod bude pracovat jako nepropustná obrana proti bleskům.

Revize elektrického nářadí

Nechte nás prověřit sílu vašich nástrojů! Naše revize elektrického nářadí jsou klíčem k zajištění bezpečnosti a výkonnosti vašich pracovních prostředků. S naším odborným týmem ujistíme, že vaše elektrické nástroje budou fungovat bezpečně a účinně, abyste mohli své práce dokončit s jistotou a bez starostí.

Revize spotřebičů

Oslňte svět svými spotřebiči, které jsou v bezpečí a plné energie! Naše revize spotřebičů jsou klíčem k zajištění optimálního výkonu a dlouhé životnosti vašich domácích pomocníků.

Měření intenzity osvětlení

Ponořte se do světa světla s naším měřením intenzity osvětlení! Naše služby vám umožní objevit optimální světelné podmínky pro vaše prostory, které podtrhnou jejich krásu a účinnost. S naším precizním měřením zajistíte nejen estetickou přitažlivost, ale i pohodlné a produktivní prostředí pro vaši práci či odpočinek.

Revize určených elektrických zařízení (UTZ-elektro)

Revize určených elektrických zařízení je klíčovým procesem zajišťujícím bezpečnost a spolehlivost elektrických systémů. Tento důležitý krok zahrnuje systematické posouzení stavu zařízení, identifikaci potenciálních poruch a provádění nezbytných oprav či úprav.

Školení a zkoušky dle NV 194/22Sb. a vyhl. 100/95Sb.

Školení a zkoušky podle NV 194/22Sb. a vyhlášky 100/95Sb. jsou klíčovými prvky v oblasti bezpečnosti a ochrany práce. Tyto normy a předpisy stanovují povinné standardy pro odbornou kvalifikaci a pravidelné ověřování znalostí pracovníků v různých odvětvích. Školení poskytuje pracovníkům nezbytné know-how ohledně bezpečného postupu práce, identifikace rizik a používání ochranných prostředků.